Salón Elektromobilov 2020 – najväčšia špecializovaná výstava elektromobilov na Slovensku

Salón elektromobilov 2020

O elektromobiloch sa na Slovensku hovorí čoraz častejšie. Dosvedčuje to aj nedávny evidentný záujem verejnosti o dotácie, na ktoré sa záujemcovia prihlasovali koncom roka 2019. Celá šesťmiliónová suma vyčlenená na podporu kúpy elektromobilov bola rezervovaná v priebehu 3 minút a 41 sekúnd.

Elektromobily a plug-in hybridy sa teda tešia úspechu a na Slovensko tak prichádza nová výstava zameraná výhradne na tento typ vozidiel.

Už 24. – 26. januára v Bratislave

Výstava Salón Elektromobilov 2020 bude prebiehať v dňoch od 24. do 26. januára 2020 v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave. Podujatie láka návštevníkov na všetky horúce novinky z ponuky elektromobilov, ktoré sú dostupné pre náš trh pre rok 2020. Na výstave však budú predstavené aj najnovšie elektrobicykle a elektrické motorky. Na svoje si tak prídu skutočne všetci vyznávači čistého pohonu.

Svoju účasť na podujatí potvrdili najznámejšie automobilky ako Audi, BMW, Mercedes-Benz, Hyundai, Škoda Auto, Volvo, Tesla, KIA, Nissan, Volkswagen či ďalší. 

Okrem výstavy sa môžete tešiť aj na odborné prednášky, workshopy, panelové diskusie a prezentácie najnovších elektromobilov a plug-in hybridov. Chýbať samozrejme nebudú ani testovacie jazdy.

Zaregistrujte sa zadarmo

Registrácia na výstavu prebieha zadarmo priamo na stránke www.e-salon.sk. Spolu s registráciou získavate možnosť vyhrať zaujímavé ceny ako elektromobil na víkend alebo dokonca na celý týždeň. Navyše pre každého zaregistrovaného návštevníka si organizátori pripravili malý darček v podobe kalendára elektromobilov pre rok 2020.